Správní lidé – Správné dohody

Jsme mezinárodní personální agentura založená v Praze. Jsme mladá agentura, ale, díky entuziasmu našeho týmu a modernímu přístupu, rychle akcelerujeme v našem růstu a rozvoji. Náš tým pracoval po řadu let v průmyslu, takže máme velké znalosti trhu a jsme schopni našim klientům poskytnout rychlý servis v profesionálním duchu a naši zaměstnanci se starají osobně a s péčí.

personální agentura založená v Praze
3 roky
na trhu
vice než 60
dlouhodobých partnerů
vice než 1000
spokojených zaměstnanců

Já a můj tým jsme rádi, že Vás můžeme přivítat na stránkách naší Česko Evropské Agentury. CEA není jen personální agenturou, ale je to rodina. Jsme sice jen 3 roky staří, ale mládí ne vždy znamená nezkušenosti. Pro nás to znamená energii zaměstnanců, čerstvé myšlenky, inovativní přístup, kreativní řešení, moderní technologie a touhu pomáhat a rozvíjet. Filosofie naší společnosti je “Praví lidé na pravém místě!”

CEA děkuje naším zákazníkům za důvěru, kterou nám projevili a vždy rádi přivítáme nové členy rodiny. Upřímně věříme, že spolupráce s námi bude produktivní a užitečná, dokud budeme spojovat spolehlivé zaměstnavatele s vysoce kvalitním personálem.

S pozdravem, CEO zakladatel Arthur Kuznetsov